تبلیغات
" جــنـــگ قـــلــــم جــنـــگ قـــلــــم - یک تحلیل ...

            
                                        
قالب وبلاگ
قالب وبلاگ
نشانه ی ما


صفحات جانبی
هم رزمان جنگ قلم
حمایت می کنیمــ...
 

جهت دریافت برنامه های رادیو افسران کلیک کنید

       یک تحلیل ...

به نام خدا

با عرض سلام ودرود به رهبرومولا ومقتدایم سید علی خامنه ای-وبا سلام حضور ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران جناب اقای دکتر روحانی.

شاید دولتمردان ما مخصوصا کسانیکه با امریکا ودولتهای اروپایی درحال گفتگو هستند دلیل به درازا کشاندن مذاکرات رابدانند شاید هم ندانند.بهر حال اگرنمیدانند من به انها میگویم.هدف امریکا وغرب بطور کلی ازبین بردن توان دفاعی ایران بطور کامل است مطمئن باشید که انان به این راحتیها با ما کنار نمی ایند مخصوصا حال که جنگ جدیدی در منطقه راه افتاده وتمام توجه دنیا را به خود معطوف کرده است .ایا این جنگ به درازا میکشد این را امریکا میخواهد والبته بزودی تمام دول عرب منطقه را درگیر وباخود همسو خواهد کرد.بزودی ترکیه نیز درگیر این جنگ خواهد شد هرچند اکنون نیز درگیر است.به درازا کشیده شدن این جنگ وجنگ سوریه وعراق فتنه ایست که به این زودیها خاموش نمیشودهدف این فتنه مسلمان کشی ومخصوصا شیعه کشی است.

برای مطالعه متن کامل ، به ادامه مطلب بروید.

هرروز تعداد زیادی ازسراسر دنیا به داعش میپیوندند وامریکا خودرا برای مداخله اشکار در سوریه و یمن اماده میکند.هرچقدر این جنگها به درازا بکشد فشار بر روی تیم هسته ای ما بیشتر وزیاده خواهی غرب نیز بیشتر میشود.تنها راه برون رفت ازاین بن بست مقاومت وکوتاه نیامدن دربرابر خواسته های غرب است .

بزودی جنگ یمن شکل دیگری پیدا خواهد کرد ، بزودی توطئه عربستان وامریکا اشکارتر خواهد شد ولی خیلی ها این رانمیفهمند وگرفتار ان میشوند.امروز وظیفه ما حمایت اشکارا ازتمامی مسلمانان در سراسر دنیاست امروز غرب باید قدرت اسلام را به عینه ببیند تا دچار خطا نشود ، امروز بهر شکلی باید توان دفاعی خود را بالا برده وبه رخ دشمن بکشیم.باید بطور اشکار درسوریه،عراق،وشام والبته هرجا که لازم باشد بجنگیم.تیم هسته ای ما باید بداند تصمیم به توافق یاعدم توافق تنها در کشور خودمان ایران تاثیر گذار نیست بلکه در خیلی از کشورها مستقیما تاثیر میگذارد.این توافق یا عدم توافق در زندگی خیلی ازمردم دنیا تاثیر دارد اگر انها بوسیله این تصمیم بتوانند ایران راضعیف نگه دارند ودست وپای مارا ببندند در حقیقت دست وپای همه مسلمانان در سراسر دنیا را بسته اند .اگر شما اینها رامیدانید چرا درمقابل غرب اینقدر کوتاه امده اید مطمئن باشید امریکا یا اسرائیل در حال حاضر اماده رویارویی با ما را ندارند تا زمانی که تکلیف عراق، سوریه و یمن را مشخص کنند .شما قطعا بدانید اگر جنگهای منطقه نبود واوضاع بر وفق مراد ما بود امریکا اینقدر مذاکرات را طولانی نمی کرد.پس هوشیار باشید هدف امریکا بدست اوردن حکومتهای این مناطق است واگر ان را بدست اورد فشار برما مضاعف خواهد شد .ملت ما باید خود را برای شرایط سخت اماده کند والبته برای جنگ .

در پایان توصیه ای دارم برای تیم هسته ای با مقاومت ، عزتمان را تجدید کنید به اجانب باج ندهید چرا تمام دستاوردهای هسته ای کشور را برای هیچ ازدست میدهید؟ تا به حال چه بدست اورده اید؟ آیا جز این بوده که آنها تحریمها را بیشتر کرده اند و شما همچنا ن سر خم کرده اید؟ آیا جز این بوده که بیگانگان بدون هیچ محدودیتی وارد کشور میشوند وشما خود را به خواب زده اید؟ چه میخواهید بدست اورید دل امریکایها را باور کنید دل انها با شما نرم نمی شود اگر تمام وجودتان را نثارشان کنید انها نرم نمیشوند وبیشتر دندانهایشان را نشان شما میدهند.ایا تحقیرهای انها را فراموش کرده اید؟ ایا حق توحش انها را که ازما می گرفتند فراموش کرده اید،البته خیلی هاعزتشان را فراموش کرده اند . باور کنید انها تمام هستی ما را میخواهند انها خفت وخواری مارا میخواهند ایا به نگاه خصمانه انها نمینگرید.انها  خود را آقای عالم میدانند حال انکه انها در برابر ملت ما به اندازه اب بینی بز هم ارزش ندارند.چرا اینقدر خود را کوچک میکنید درحالی که انها کوچکند . به نیروی مقاومت حزب الله لبنان بنگرید تعدادشان چقدر است وبه اسرائیل هم بنگرید که تمام دولتهای جهان از ان میترسند همین اسرائیل درمقابل نیروی حزب الله چه کرد واکنون نیز همین حزب الله است که در سوریه در مقابل متجاوزین ایستاده است.چرا دست به عصا راه می روید ؟ اقای صالحی میگوید انها دبه دراورده اند تعجب میکنم ایا شما از دشمن بیش ازاین انتظار دارید هرچقدر در مقابل دشمن نرمی بخرج دهید شما را راحتتر خواهد بلعید ایا شما این را نمیدانید اگر چنین است شما بدرد سیاست ومملکت نمیخورید . رها کنید مملکت را وبه دست اهلش بسپارید.ایا واقعا نمیدانید چرا عربستان جنگ یمن را براه انداخت ؟ فقط به این دلیل که مقاومت را تضعیف کند وبر دولت وملت ایران فشار بیاورد وچرخش بازی هسته ای را بدست بگیرد که گویا موفق شده است.از چه میترسید که نتوانید در این دولت توافقی بدست اورید به چه قیمتی به قیمت ازبین رفتن حیثیت ملت ایران وتمامی مسلمانانی که چشم امیدشان به ایران واسلام است .یا به قیمت هدر دادن خون شهدایمان .اگر امروز درمقابل دشمن کوتاه بیایید فردا جواب ملت را چه میدهید که برای لقمه ای نان وازروی ترس حیثیت شما را حراج کردیم.

               

                     رهبرا ، ما اماده ایم درهر گوشه ای ازجهان در راه عزت اسلام جانفشانی کنیم

                                                                          منتظر فرمان شماییم.

والسلام.

نستوه
طبقه بندی: سیاسی،
برچسب ها: تحلیل، مذاکرات، هسته ای، ایران، 5+1،
[ پنجشنبه 21 خرداد 1394 ] [ 13:57 ] [ صلصال ]
.: Weblog Themes By Salehon.ir :.
درباره ما


پــیــر مــا گـفــت کـه جــــــنــــگ اســـت ...
قــــــــــــــلــــــــــــــــــم بــرداریـــد...
.
.
.
ای كــه مـرا خــوانـده ای
راه نـشـانــــم بـــده
.
.
.


منـتـظران بدانـنــد


اگه قرار است با آمدن آفـتـــاب بیدار شویم


نمـازمان قضـــاست...
.
.
.
خنـــک آن قمــار بازی که بباخــت هر چـه بـودش
بنــمانـد هـیـچـــش الا هــوس قـمـــار دیـگـر
.
.
.
ندهــد فرصــت گفتـــــار به محتـاج کریـــــــم
گوش این طائفه آواز گدا نشنیدست
.
.
.
مادر دو بخش دارد: «ما» و «در» ، و ما هر چه می کشیم از بخش دوم است…
.
.
.
صد واقعه چون دوم خرداد بسازید...ما چون 9دی منتظر حکم جهادیم
.
.
.
لا یــمـکــن الـفــــــرار مـــــن ...
" عــــــشـــق الــحـــســیــــــــن (ع) "
.
.
.
ﻭ ﺧــﺪﺍ ﺧﻮﺍﺳﺖ ﮐﻪ ﯾﮏ ﻋﻤﺮ ﻧﺒﯿﻨﺪ ﯾﻌﻘــﻮﺏ
ﺷﻬــﺮ ﺑﯽ ﯾـــﺎﺭ ﻣﮕــﺮ ﺍﺭﺯﺵ ﺩﯾﺪﻥ ﺩﺍﺭﺩ ؟
.
.
.
"دانشجو مؤذن جامعه است، اگر خواب بماند نماز امت قضا می شود."
شهید بهشتی
.
.
.
حسین(علیه السلام) را هم اگر نمیشناسی
بشتاب!
که او تو را میشناسد ...ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ


یـا علــی مـــدد


مدیر وبلاگ : صلصال

طراح قالب
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب
******************************* *******************************